Menu

Familieplejer

Her kan du se, hvem der sidder i familieplejeudvalget i kreds Midt- og Vestjylland og hvornår de holder møder. Du kan også læse referater fra møderne her.

Familieplejernes udvalgsmøder 2019:

Udvalgsmøde den 20. februar 2019 - læs referatet her.

Udvalgsmøde den 15. maj 2019

Udvalgsmøde den 18. september 2019

Udvalgsmøde den 5. november 2019

Familieplejeudvalgets årsmøde 2019:

2. september 2019

Familieplejernes udvalgsmøder 2018:

Udvalgsmøde den 26. februar 2018,
læs  referatet her.

Udvalgsmøde den 16. maj 2018 - AFLYST

Udvalgsmøde den 20. september 2018, læs referatet her.

Udvalgsmøde den 19. december 2018, læs referatet her.

Familieplejeudvalgets årsmøde 2018:

3. september 2018

Familieplejeudvalget

Faglig sekretær Anders Røn Kallesøe
Socialpædagogerne Midt- og Vestjylland
Birk Centerpark 4
7400 Herning
Mobil: 25 32 05 63
E-mail: ark@sl.dk


Agnes Marie Damgaard Pedersen
Præstevej 3, Houe
7620 Lemvig
Telefon: 97 83 63 50
Mobil: 60 95 56 68
E-mail: agnes@cibe.dk


Marianne Primdal
Mogenstrupvej 33, Mogenstrup
7870 Roslev
Mobil: 26 19 60 29
E-mail: marianne@fiberpost.dk 


Jette Dahl
Åløkken 12
Vridsted
7800 Skive
Mobil: 30 13 71 08
E-mail: jette.dahl@yahoo.dk 


Marna Madsen
Sdr. Rind Vej 42
8800 Viborg
Mobil: 60 14 47 94
E-mail: marna2009@hotmail.com 


Anne Mette Nielsen
Nørrevænget 6, Fjelstervang
6933 Kibæk
Mobil: 24 65 31 75
E-mail: anne.nielsen38@gmail.com 


Ulla Stephansen
Hjorthedevej 9
8850 Bjerringbro
Mobil: 40 87 72 24
E-mail: ullastephansen@gmail.com



Linda Ernstsen (1. suppleant)
Kjærgårdsmøllevej 5
7600 Struer
Mobil: 61 79 76 00
E-mail: linda_ernstsen@yahoo.dk