Artboard 1icon_burger icon_checkmark_red icon_checkmark icon_cross icon_down icon_download icon_edit icon_exclamationbox icon_eye icon_facebook icon_heart icon_home icon_house icon_lock icon_magnify icon_papers icon_prize icon_quote icon_site-switchericon_star icon_studerende icon_trio icon_twitter icon_up
Menu

Familieplejer

Her kan du se, hvem der sidder i familieplejeudvalget og hvornår de holder møder. Du kan også læse referater fra møderne her.

Familieplejernes udvalgsmøder 2017:

Udvalgsmøde den 11. januar 2017, læs referatet her.

Udvalgsmøde den 11. april 2017, læs referatet her.

Udvalgsmøde den 31. august 2017

Udvalgsmøde den 16. november 2017

 

 

Familieplejernes udvalgsmøder 2016:

Udvalgsmøde den 8. februar 2016, læs referatet her.

Udvalgsmøde den 25. april 2016, læs referatet her.

Udvalgsmøde den 24. august 2016, læs referatet her.

Udvalgsmøde den 12. december 2016, læs referatet her.

Familieplejeudvalgets årsmøde 2016:

Læs referatet fra årsmødet den 1. september 2016 her.

Familieplejeudvalget

Faglig sekretær Anders Røn Kallesøe
Socialpædagogerne Midt- og Vestjylland
Birk Centerpark 4
7400 Herning
Mobil: 25 32 05 63
E-mail: ark@sl.dk


Agnes Marie Damgaard Pedersen
Præstevej 3, Houe
7620 Lemvig
Telefon: 97 83 63 50
Mobil: 60 95 56 68
E-mail: agnes@cibe.dk


Linda Ernstsen
Kjærgårdsmøllevej 5
7600 Struer
Mobil: 61 79 76 00
E-mail: 
linda_ernstsen@yahoo.dk


Marianne Skov
Sønder Alle 34 B, Ramsing
7860 Spøttrup
Mobil: 26 19 60 29
E-mail: marianne@fiberpost.dk 


Jette Dahl
Åløkken 12
Vridsted
7800 Skive
Mobil: 30 13 71 08
E-mail: jette.dahl@yahoo.dk 


Marna Madsen
Sdr. Rind Vej 42
8800 Viborg
Mobil: 60 14 47 94
E-mail: marna2009@hotmail.com 


Lotte Hammerum
V. Børstingvej 7
V. Børsting
7800 Skive
Mobil: 26 70 64 09
E-mail:
 robert.hammerum@adslhome.dk


GullBrith Daugbjerg (1. suppleant)
Kobberupvej 54, Mejrup
7500 Holstebro
Mobil: 24 21 88 89
E-mail: gdaugbjerg@gmail.com