Artboard 1icon_burger icon_checkmark icon_checkmark_red icon_cross icon_down icon_download icon_edit icon_exclamationbox icon_eye icon_facebook icon_heart icon_home icon_house icon_lock icon_magnify icon_papers icon_prize icon_quote icon_star icon_studerende icon_trio icon_twitter icon_up
Menu

Familieplejer

Her kan du se, hvem der sidder i familieplejeudvalget og hvornår de holder møder. Du kan også læse referater fra møderne her.

Familieplejernes udvalgsmøder 2016:

Udvalgsmøde den 28. november 2016

Udvalgsmøde den 8. februar 2016, læs referatet her.

Udvalgsmøde den 25. april 2016, læs referatet her.

Udvalgsmøde den 24. august 2016, læs referatet her.

Familieplejeudvalgets årsmøde 2016:

Læs referatet fra årsmødet den 1. september 2016 her.

 

 

Familieplejernes udvalgsmøder 2015:

Udvalgsmøde den 24. november 2015 - læs referatet her.

Udvalgsmøde den 23. september 2015 - læs referatet her.

Konstituerende udvalgsmøde den 1. september 2015 - læs referatet her.

Familieplejeudvalgets årsmøde 2015:

Læs referatet fra årsmødet den 1. september 2015 her.

Familieplejeudvalget

Faglig sekretær Anders Røn Kallesøe
Socialpædagogerne Midt- og Vestjylland
Birk Centerpark 4
7400 Herning
Mobil: 25 32 05 63
E-mail: ark@sl.dk


Agnes Marie Damgaard Pedersen
Præstevej 3, Houe
7620 Lemvig
Telefon: 97 83 63 50
Mobil: 60 95 56 68
E-mail: agnes@cibe.dk


Linda Ernstsen
Kjærgårdsmøllevej 5
7600 Struer
Mobil: 61 79 76 00
E-mail: 
linda_ernstsen@yahoo.dk


Marianne Skov
Sønder Alle 34 B, Ramsing
7860 Spøttrup
Mobil: 26 19 60 29
E-mail: marianne@fiberpost.dk 


Jette Dahl
Åløkken 12
Vridsted
7800 Skive
Mobil: 30 13 71 08
E-mail: jette.dahl@yahoo.dk 


Marna Madsen
Sdr. Rind Vej 42
8800 Viborg
Mobil: 60 14 47 94
E-mail: marna2009@hotmail.com 


Helle Ringsmose
Engbjerg 52
Snejbjerg
7400 Herning
Mobil: 22 17 87 67
E-mail: helle_ringsmose@hotmail.com


Lotte Hammerum (1. suppleant)
V. Børstingvej 7
V. Børsting
7800 Skive
Mobil: 26 70 64 09
E-mail:
 robert.hammerum@adslhome.dk


GullBrith Daugbjerg (2. suppleant)
Kobberupvej 54, Mejrup
7500 Holstebro
Mobil: 24 21 88 89
E-mail: gdaugbjerg@gmail.com